Yaradanlarla Beraber 2: Son 49 Gün Altyazılı 7.1/10
Sitemizde şuan toplam 2248 film bulunmaktadır.

Yaradanlarla Beraber 2: Son 49 Gün Altyazılı 7.1/10

0

Film 2017 Aralık ayında yayınlanan ve 14.41 milyon izleyiciye erişen ” Along with the Gods: The Two Worlds ” filminin devamı kalitesindedir. Ayrıca, Joo Ho-Min ‘ in yazdığı ”Singwa Hamgge” isimli bir webtoon’un filme edilmiş biçimidir.
Webtoon : Genelde kore stili grafik öykülerin karelerin yan yana değil, tek gizeme halinde alta doğru muhtelif ses ve görsel efektlerle ile birlikte okunan ve webte yayınlanan manga cinsidir.
Serinin bu filminde ; Üç vefat meleği Ha Jung-Woo, Ju Ji-Hoon ve Kim Hyang-Gi Soo-Hong’un Kim Dong-Wook davasına katılacakları sırada Evin Meleği Ma Dong-Seok ile karşılaşır. Evin Meleği, onların 1000 sene evveline sabreden geçmişlerinden bazı şeyler hatırlar. Bu dünya, ahiret ve geçmiş arasında seyahat eder. Üç vefat meleğinin saklı ilişkisini inceler.

FILM BILGILERI
Yaradanlarla Beraber 2: Son 49 Gün Altyazılı 7.1/10

Film 2017 Aralık ayında yayınlanan ve 14.41 milyon izleyiciye erişen ” Along with the Gods: The Two Worlds ” filminin devamı kalitesindedir. Ayrıca, Joo Ho-Min ‘ in yazdığı ”Singwa Hamgge” isimli bir webtoon’un filme edilmiş biçimidir. Webtoon : Genelde kore stili grafik öykülerin karelerin yan yana değil, tek gizeme halinde alta doğru muhtelif ses ve […]

Tür: Macera, Macera Filmleri

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

 

hacklink php shell shell indir php shell