Fobisiz 1 Dublaj+Altyazılı 5.9/10
Sitemizde şuan toplam 2248 film bulunmaktadır.

Fobisiz 1 Dublaj+Altyazılı 5.9/10

0

New York kenti dedektifi John Shaft’a, Trey Howard’ın Mekhi Phifer, zengin bir emlakçının oğlu olan Walter Wade, Jr. Christian Bale tarafından ırkçı sebeplerle öldürülmesi vakasını soruşturma misyonu verilir. Shaft, cinayetin görgü şahidi Diane Palmieri’yi Toni Collette bulur ama bayan acilen ortadan kaybolur ve duruşmaya çıkmaz. Wade Jr. kefaletle özgür vazgeçilir, İsviçre’ye kaçar.
İki sene sonra geri döndüğünde Shaft onu ülkeden ufaladığı için yine tutuklar. Pasaportu elinden alınan Wade Jr., emniyet amirliğinde Dominikli uyuşturucu firaricisi Peoples Hernandez’e Jeffrey Wright rastlar. Katil zanlısı yine kefaletle özgür vazgeçilince, Shaft vazifesinden istifa eder. Onu kendi usulünce tutmaya karar verir. Wade Jr. da görgü şahidini bulup öldürmesi için Peoples’la uyuşur.

Anekdot: 1 Ödül ve 13 Adaylık.
Anekdot: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda ilave edilmiştir.

FILM BILGILERI
Fobisiz 1 Dublaj+Altyazılı 5.9/10

New York kenti dedektifi John Shaft’a, Trey Howard’ın Mekhi Phifer, zengin bir emlakçının oğlu olan Walter Wade, Jr. Christian Bale tarafından ırkçı sebeplerle öldürülmesi vakasını soruşturma misyonu verilir. Shaft, cinayetin görgü şahidi Diane Palmieri’yi Toni Collette bulur ama bayan acilen ortadan kaybolur ve duruşmaya çıkmaz. Wade Jr. kefaletle özgür vazgeçilir, İsviçre’ye kaçar. İki sene sonra […]

Tür: Macera, Macera Filmleri

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

 

hacklink php shell shell indir php shell