Damat Ekibi İzle Yerli Filmler 
Sitemizde şuan toplam 2275 film bulunmaktadır.

Damat Ekibi İzle Yerli Filmler 

0
( Yüksek Kalite ) Alternatif 1 Alternatif 2Yorum yap
Damat Ekibi İzle

Hepimizin çocuk senelerden kalan içten dostlukları vardır . damat ekibi filminde de lise yarıyılında dostlukları kopmayan çok içten olan Can, Onat, Yiğit,Öme dostlar . Çok cümbüşlü gülünç çocuksu bi dost grubudur .Taa ki aralarından Yiğit artık evlenme kararı alırve beş kafadar dolu dolu bekarlığa veda yapmak isterler . Felekten bir gece filmi temsili kutlama yapan gençler . Lise senelerindeki arkadaşlarınında düğüne sevgilisyle geleceğini dinleyince kendi aralarında idda ya girerler . Herkes düğüne sevgili yapıp gelmek zorundadır .

2017 senesinde vizyona giren ve eleştirmenlerden bütün anekdot alan yerli filmde . rejisör koltugunda adından sıkca bahsedilen Doğa Can Anafarta’yı görüyoruz. Filmin birbirinden namlı oyuncuları ise ; Pelin Akil, Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Açelya Topaloğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Sarp Can Köroğlu yer almaktadır .

FILM BILGILERI
Damat Ekibi İzle Yerli Filmler 

Damat Ekibi İzle Hepimizin çocuk senelerden kalan içten dostlukları vardır . damat ekibi filminde de lise yarıyılında dostlukları kopmayan çok içten olan Can, Onat, Yiğit,Öme dostlar . Çok cümbüşlü gülünç çocuksu bi dost grubudur .Taa ki aralarından Yiğit artık evlenme kararı alırve beş kafadar dolu dolu bekarlığa veda yapmak isterler . Felekten bir gece filmi […]

Tür: Yerli Filmler

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

 

hacklink php shell shell indir php shell