Game Of Thrones 8.Sezon 1.Bölüm izle | Game Of Thrones 8.Sezon izle

Game Of Thrones 8.Sezon 1.Bölüm izle | Game Of Thrones 8.Sezon izle

2
( 1080p ) ALTERNATİF LİNK 1 ALTERNATİF LİNK 2 ALTERNATİF LİNK 3Yorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Game Of Thrones 8.Sezon 1.Bölüm izle | Game Of Thrones 8.Sezon izle

Game Of Thrones 8.Sezon 1.Bölüm izle
Game Of Thrones’un Son sezonu olan 8.Sezonun ilk bölümünde Gece kralı kara kaleye saldırır. Tormund ve Genry bu sırada oradan kaçar. Wight viserion Gece Nöbetçilerini ve wightları ateşe verir.Ak Gezenler ed’i öldürür. Khaalesi ve adamları kış yarı’na gelirler. Khaalesi sansa ile tanıştıktan sonra sansa ona jon’a aşık olup olmadığını sorar ve khaalesi tam cevap veremez.
Arya tazı ile konuşuyor ve onu öldürmediği için pişman olduğunu söylüyor.Kuzeyli lordlar khaalesiyi kraliçeleri olarak görmekten pek hoşnut değil. Jon sansa’ya brann’in onu görmeye neden gelmediğini soruyor ve sansa ona brann’in çok değiştiğini artık kendine 3 gözlü kuzgun dediğini söylüyor.Bunun üzerine jon brannin yanına gidiyor ve orada kendisi hakkında gerçeği öğreniyor.Başta inanmasa bile brannin jon bıçaklanırken ve sur’un ötesinde nasıl savaştığını detaylı bir şekilde olarak anlattıktan sonra inanıyor fakat hala kendisinin bir targaryen olduğuna Tahtın asıl varisinin kendisi olup isminin aegon targaryen olmasına bir türlü inanamıyor.

Tür: Yabancı Dizi izle

Yapım: 2019

Yönetmen: David Nutter

Oyuncular: Peter Dinklage,Nikolaj Coster-Waldau,Lena Headey,Emilia Clarke,Kit Harington,Aidan Gillen,Liam Cunningham,Sophie Turner,Maisie Williams,Carice Van Houten,Isaac Hempstead-Wright,Alfie Allen,Nathalie Emmanuel,Kristofer Hivju,Rory McCann

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?